Kartal Ucuz Çelik Kapı

Kartal Ucuz Çelik kapı denildiğinde akla gelen ilk firma Mikado Çelik Kapı firmasıdır, Çelik Kapıların farkı çoğu insanın aklında ilk başta sağlamlık ve güvenlik duygusu uyandırmasıdır. Günümüzde yaşanan hırsızlık vakaları ile birlikte anlaşılmaktadır ki her çelik kapı, aslında güvenli bir çelik kapı olmamaktadır.

Kartal Ucuz Çelik Kapı Firması ; Öncelikle güvenliği baz almaktadır . İmalatçısının teknik bilgisine ve imalat yöntemine, kullanılan malzemenin kalitesine, dayanıklılığına ve uygulanan çelik kapı kilidine göre farklılık gösterdiğinin bilincinde üretim ve satış yapmaktadır. Shovroomlarda gördüğünüz çelik kapıların üzerinde kullanılmakta olan boya, ahşap, aksesuar gibi unsurlar ise çelik kapının dayanıklılığını arttırmak için değil, çelik kapıya şık bir görünüm kazandırmak için eklenmektedir.

Mikado Çelik Kapı firması sektördeki tüm çalışmalarını Siz değerli müşterilerinin talep, beklenti ve önerilerini bir bütün olarak sağlayıp en etkili şekilde düzenlemektedir. Bu yapılanmanın uygulanması, sonuçlarının sorgulanıp, ölçülüp, geliştirilmesi süreçlerine katılım tüm Kartal Ucuz Çelik Kapı Mikado Firması çalışanlarının sorumluluğu altında yer almaktadır. Mikado başarılı olduğu sektöründe yapısal olarak gelişmek adına yeni ürünler araştırıp, tasarlayıp yaratmak, etkili hizmet üreterek güvenilir bir firma olmayı, bu doğrultuda farklılık yaratarak büyümeyi amaç edinmiştir.

Mikado Çelik Kapı Firması, istek ve önerileriniz ışığı altında süreç yönetimi temeline dayalı olarak kalite yönetim sistemini hayata geçirmektedir. Ucuz Çelik Kapı kalite sistemi uygulamalarının süreçlerinin performansları doğrultusunda sistemin etkinliğini gözden geçirip ölçer ve sistemin gelişmesi için olanak sağlamaktadır. Mikado çelik kapı firması yasal kurallara mevzuat şartlarına, tüketicinin daha bilinçli hale gelmesine ayrı olarak insan ve çevreye değer verme düşüncesine dayanan uygulamalarını, insan kaynaklarını eğitimlerle destekleyerek firma bünyesinde ki tüm çalışanlarının gelişimini desteklemektedir. Daha Fazla Bilgi ve Destek için İletişim bölümünden Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Mikado Ucuz Çelik Kapı Teknik Özellikleri ;

* 5 cm. kanat kalınlığı

* 1,2 mm. sac kalınlığı

* Kauçuk geçmeli fitil

* Üstte 2 kademeli 3 milli kilit

* Altta 2 kademeli 3 milli kilit

* Kapı eni: 90-100 cm

* Kapı boyu: 200-205 cm

* Duvar: 13-23 cm. olmalıdır

* Elektrostatik fırınlanmış boya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir