UCUZ ÇELİK KAPI

TEKNİK ÖZELLİKLER

* 7 cm. kanat kalınlığı
* 1 mm. sac kalınlığı
* Kauçuk geçmeli fitil
* Üstte 3 kademeli 3 milli kilit
* Altta 3 kademeli 3 milli kilit
* Kasaya geçmeli 3 adet emniyet pimi
* Kapı eni: 90-100 cm
* Kapı boyu: 200-205 cm
* Duvar: 13-23 cm. olmalıdır
* Elektrostatik fırınlanmış boya
* Krom aksesuar
Not: Çelik kapı modellerindeki kol ,aksesuar ve detaylar farklılık gösterebilir.

İstanbul Avrupa yakası için montaj ve nakliye farkı alarak hizmet veriyoruz.

MİKADO ÇELİK KAPI

Ucuz Çelik Kapı ve Mikado Kalitesi

Günümüzdeki ucuz çelik kapı modelleri , sizlere istediğiniz güvenliği ve dayanıklılığı sağlayamaz. Huzura açılan evinizi her daim koruyacak, yüksek güvenlikli olduğunu sizlere kanıtlayacak ve uzun yıllar dayanacak bir çelik kapı sahibi olmak istiyorsanız Mikado Çelik Kapı firması ile irtibata geçerek danışmanlık alabilirsiniz.

Firmamızı aramadan Bilgi sahibi olmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için satın almadan önce dikkat edilmesi gereken hususları aşağıda sıraladık yazımızı dikkatlice okuyabilirsiniz;

Çelik kapı satın alma süreci hayatımızın her alanında ihtiyacımız olarak karşımıza çıkmayacağı için ortalama 1 veya 2 kez değiştirme ihtiyacı duyacaksınız bu nedenle ucuz çelik kapı ararken güvenliğinizden olmamak adına doğru firma ile çalıştığınıza emin olmalısınız.

Eğer etrafınızda çilingir var ise mutlaka onlara bu husus hakkında danışın çelik kapılarda uzmanlık alanları oldukları doğrudur zorlandıkları hatta açamadıkları modelleri sorun fikir sahibi olursunuz.

Aldığınız her çelik kapı veya her firmada satışa sunulan  çelik kapı modelleri gerçeklik barındırmaz. Tüm özellikleri ile çelik kapının sizlere sunacağı güveni yaşamak istiyorsanız “Avrupa Birliği Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sertifikalı” Markaların ürünlerini tercih etmenizde fayda var. BU sertifikanın bulunmadığı alanlarda TSE Belgesini aramanızı önemle rica ederiz.

Karar verdiğiniz Satın almayı düşündüğünüz çelik kapı markasında EN 1627 AB hırsızlığa karşı dayanıklılık sertifikası ve sertifika sınıflarını sorgulamanız yine cebinizi düşünerek aldığınız bir karar olacaktır. Ucuz çelik Kapı Mikado size hem bütçenizi hemde evinizin güvenliğini sağlayacak fırsatlar sağlamaktadır.

Unutmayın ki açılamayacak çelik kapı elbette yoktur. Önemli olan çelik kapınızın ne kadar süre dilimi içerisinde açıldığıdır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz Avrupa birliği ve diğer bağımsız kuruluşlar tarafından sertifikalarda bulunan sınıf dereceleri sizlere bu hususlar hakkında bilgi vermektedir. Eğer bilgi yetersizliği yaşıyor ve yeterince doğru bilgiye ulaşamadığınızı düşünüyorsanız Mikado Çelik Kapı firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgiyi danışman kadromuzdan öğrenebilmeniz mümkün.

Seçmiş olduğunuz ucuz çelik kapı modelinde kasa arasındaki boşluk 4-5 mm.’den fazla boyutta olmamalıdır. Bu aradaki boşluk daha fazla ise kapının küçük bir hamle ile açılması kolaylaştırır Bu küçük ayrıntının size büyük bir güvenlik sağlayacağını unutmamanızı gerekmektedir.

Çelik kapı üzerinde kullanılmış olan kilit bölgesi, kilidin oturtulduğu bölge de sağlamsa anlam taşımaktadır. Örnek vermek gerekirse temeli sağlam atılmayan bir binanın, üzerine çıkılacak katlar ne kadar dayanıklı olursa olsun en ufak bir sarsıntıda yıkılma tehlikesi mevcuttur.

Çelik kapının temeli, kilidin oturtulacağı bölümdedir. Kilit için yeterince dayanıklı bir bölge sağlayamayan çelik kapı çeşitleri en sağlam kilit kullanılsa bile kolayca açılmaktadır. Bu sebeple hırsızlığa karşı, anahtarın girdiği bölgenin erişilmezliği mutlaka sağlanmalıdır.

Çelik kapı çeşitleri arasında bu alanı koruyan bir rozet sistemi bulunmaktadır. Bu rozet sisteminin keski ile yerinden çıkarılmayacak sağlamlıkta olması gerekmektedir.

Seçeceğiniz çelik kapının kapanma kalitesi bile size her şeyi anlatmaktadır aslında. Eğer kapınızı parmağınızın ucu ile dahi itseniz kapanmalıdır sessizce kilit oturmalıdır çevreye rahatsızlık verecek boyutta bir ses yankılanma vs çıkarmamalıdır. Bu gibi ayrıntılardan da çelik kapı kalitenizi anlayabilirsiniz.

Çelik kapınızı uzun yıllardır bu işle uğraşan, kurumsal bir yapılanmaya sahip imalatçı şirketlerden veya bu şirketlerin yetkili bayilerinden alın. MİKADO UCUZ ÇELİK KAPI politikası ile bu sektörde uzun yıllardır hizmet vermektedir. Merdiven altı imalathanelerde yapılmış, ucuz çelik kapılar güvenliğinizi her daim tehdit edebilir bu gibi satış alanlarından mutlaka uzak durmalısınız.

Bir diğer faktör ise elbette dekoratif görüntü. Göze hitap eden dış görünüş zevkinizin değişimi veya modanın zamanla farklılık göstereceği ya da aynı kapıyı görmekten sıkılabileceğinizi düşünüyorsanız alacağınız çelik kapının modüler yapıda olmasına ayrıca özen göstermelisiniz.

Modüler çelik kapıların dış kaplamaları dilediğiniz zaman değiştirme şansına sahipsiniz. Böylece kapıyı komple değiştirmeden; evinize herhangi bir zarar vermeden görünüşünde farklılıklar yaratabileceksiniz.

Çelik kapı aldığınız şirketin, satış sonrası tam ve sorunsuz destek verdiğinden emin olmalısınız. Mikado Çelik Kapı hem satış öncesi hemde satış sonrası hizmetlerde şirket politikası olarak her daim yanınızdadır

Tüm çelik kapıların güvenli olduğunu düşünmeyin, yüksek güvenlikli bir kapı olmasını önemseyerek seçeceğiniz veya sizlere sunulan alternatiflerde yukarıda belirtmiş olduğumuz önemli ayrıntıları sorgulayabilirsiniz.

Modern sağlam kaliteli bir çelik kapının evinize yalnızca güvenlik değil, aynı zamanda estetik, değer ve prestij katacağını göz ardı etmemelisiniz. Güvenliğin yanında görselliğin de önemli olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Ucuz çelik kapı ararken dış görünüşüne ve sağlamlığına dikkat etmeyi unutmayınız.

Evinizin ilk görünen yeri dış kapınızdır ve dış kapınızın görünümü karakteriniz hakkında ipuçları vermektedir.

Mikado çelik kapı istek ve öneri ve ihtiyaçlarınıza yönelik süreç ve ürünler gerçekleştirirken zaman yönetimi temeline dayalı kaliteli satış sistemini uygulamaktadır. Ucuz Çelik Kapı kalite sistemi uygulamalarının süreçlerinin performansları doğrultusunda sistemin etkinliğini gözden geçirip ölçer ve sistemin gelişmesi için olanak belirlemektedir.

Daha Ayrıntılı Bilgi ve Danışmanlık Hizmeti için Aşağıda bulunan İletişim Numaralarımızdan Firmamızı arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tüm Kapılarınızın sevgi ve huzura dayalı olması dileğiyle..

Ucuz Çelik Kapı 1900 ₺

Montaj ve Nakliye Dahildir

Çelik kapı montaj servisimiz özellikle İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere gün içinde yılların tecrübesine sahip montaj ekibimizle hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası ve İzmit batı bölgesi için bir miktar ücret farkı alarak çelik kapı montaj hizmeti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizden mevcut çelik kapı takılacak yerinizin kaba bir ölçümünü istiyoruz. Ölçüyü mevcut kapınızın içeriye girdiğiniz ortasını yani çerçevenin içini soldan sağa enini yerden yukarı yüksekliğini birde duvar kalınlığının ölçülerini bize söyleyin adresinizi de söyledikten sonra en kısa sürede montaj ekibimizi gönderip kapınızı size teslim edelim.

Ucuz çelik kapı dediğimiz de kafanızda kötü ürün algısı yer almasın. Bizim satışa sunduğumuz tüm çelik kapılarımız bugün piyasada satılan kapılardan fiyat olarak her zaman daha uygun olmasıdır. Biz kar marjımızı çok düşük tutuyoruz. Biz sürüm yaparak daha çok adet satmak istiyoruz. Özellikle İstanbul da Mikado Çelik Kapı takılı olmayan bina kalmamalı. Hedefimiz her geçen gün daha çok müşteri potansiyeline ulaşmaktır. Amacımız piyasada fiyatlarımızla her zaman ucuz fiyat olarak tanınmak. Bizim fiyatlarımız rekabet ortamı oluşturuyor ve bu yüzden insanlar uygun fiyata çelik kapı alabiliyorlar.

Çelik kapı deyip geçmeyin. Çelik kapı günümüz şartlarında çok uygun fiyatlarda aslında. Mesela olaya şöyle bakalım. Bugün bir oda kapısı bizim en ucuza sattığımız çelik kapı fiyatında buda en ucuz olan oda kapısından bahsediyoruz. Yani oda kapısı fiyatına çelik kapı. Çelik kapıyla oda kapısını kıyaslarsak ucuz çelik kapı oda kapısına öre hem daha sağlam ve sağlıklı. Seçim ve tercihi siz değerli müşterilerimize bırakıyoruz.