UCUZ ÇELİK KAPI

TEKNİK ÖZELLİKLER

* 7 cm. kanat kalınlığı
* 1 mm. sac kalınlığı
* Kauçuk geçmeli fitil
* Üstte 3 kademeli 3 milli kilit
* Altta 3 kademeli 3 milli kilit
* Kasaya geçmeli 3 adet emniyet pimi
* Kapı eni: 90-100 cm
* Kapı boyu: 200-205 cm
* Duvar: 13-23 cm. olmalıdır
* Elektrostatik fırınlanmış boya
* Krom aksesuar
Not: Çelik kapı modellerindeki kol ,aksesuar ve detaylar farklılık gösterebilir.

İstanbul Avrupa yakası için montaj ve nakliye farkı alarak hizmet veriyoruz.

MİKADO ÇELİK KAPI

Ucuz çelik kapı dediğimize bakmayın çelik kapımız bugün piyasada ucuz çelik kapı diye satılan çoğu ucuz çelik kapılardan daha sağlamdır . Çok daha kaliteli çelik kapıdır . Tüm çelik kapı çeşitlerimizde uygun fiyatlar mevcuttur . Çelik kapılarımız piyasa değerlerinin her zaman altında fiyatlara satılmaktadır . Kaliteli çelik kapıları ucuza almanın tek adresi MİKADO ÇELİK KAPI . Çelik kapı montaj ekibimiz yılların tecrübesine sahiptir . MİKADO ÇELİK KAPI müşterilerine her zaman tüm ürünlerinde kaliteyi ucuza sunmaktadır . Ucuz çelik kapının tek adresi : www.mikadocelikkapi.com

 

1900 ₺

Montaj ve Nakliye Dahildir

Çelik kapı montaj servisimiz özellikle İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere gün içinde yılların tecrübesine sahip montaj ekibimizle hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası ve İzmit batı bölgesi için bir miktar ücret farkı alarak çelik kapı montaj hizmeti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizden mevcut çelik kapı takılacak yerinizin kaba bir ölçümünü istiyoruz. Ölçüyü mevcut kapınızın içeriye girdiğiniz ortasını yani çerçevenin içini soldan sağa enini yerden yukarı yüksekliğini birde duvar kalınlığının ölçülerini bize söyleyin adresinizide söyledikten sonra en kısa sürede montaj ekibimizi gönderip kapınızı size teslim edelim.

Ucuz çelik kapı dediğmize aldanmayın. Bizim satışa sunduğumuz tüm çelik kapılarımız bugün piyasada satılan kapılardan fiyat olarak her zaman daha uygun olmasıdır. Biz kar marjımızı çok düşük tutuyoruz. B,z sürüm yaparak daha çok adet satmak istiyoruz. Özellikle İstanbulda Mikado Çelik Kapı takılı olmayan bina kalmamalı. Hedefimiz her geçen gün daha çok müşteri potansiyeline ulaşmaktır. Amacımız piyasada fiyatlarımızla her zaman ucuz fiyat olarak tanınmak. Bizim fiyatlarımız rekaber ortamı oluşturuyor ve bu yüzden insanlar uygun fiyata çelik kapı alabiliyorlar.

Çelik kapı deyip geçmeyin. Çelik kapı günümüz şartlarında çok uygun fiyatlarda aslında. Mesela olaya şöyle bakalım. Bugün bir oda kapısı bizim en ucuza sattığımız çelik kapı fiyatında buda en ucuz olan oda kapısından bahsediyoruz. Yani oda kapısı fiyatına çelik kapı. Çelik kapıyla oda kapısını kıyaslarsak ucuz çelik kapı oda kapısına öre hem daha sağlam ve sağlıklı. Seçim ve tercihi siz değerli müşterilerimize bırakıyoruz.